Obsluha baru a kasy hotel spálov - číšníci a servírky, Semily

Obchod a cestovní ruch / Obsluha baru a kasy hotel spálov - číšníci a servírky

Společnost SUNDISK s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Spálov 27, Semily
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha baru a kasy hotel spálov - číšníci a servírky (Spálov 27, Semily)

Náplň práce
Obsluha kasy
Příprava studených a teplých nápojů
Udržování pořádku
Komunikace s hosty

Jaké jsou naše požadavky?
Příjemné a profesionální vystupování a přátelský přístup k zákazníkům
Chuť do práce
Flexibilita s ohledem na práci ve všední dny i o víkendech
Komunikativnost, přesnost a spolehlivost
Předchozí zkušenosti jsou výhodou, ale ne podmínkou

Co vám nabízíme?
Důkladné zaškolení pro zajištění hladkého startu na pozici
Pracovní rozvrh sestavený 14 dní dopředu
Pravidelný výplatní cyklus
Stravování na směně ZDARMA
Zaměstnanecké slevy
Přátelský a podpůrný tým
Firemní oblečení
Možnost školení a rozvoje vašich dovedností
Perspektivu dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu (možnost stát se vedoucí směny)
Smlouva na HPP, DPČ, DPP

zdarma stravování na provozu, zaměstnanecké slevy, firemní oblečení

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SUNDISK s.r.o.

SUNDISK s.r.o.
Spálov 27
Semily
51301
IČO: 25499441
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha baru a kasy hotel spálov - číšníci a servírky

Spálov 27 27
Semily