Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, Stod

Obchod a cestovní ruch / Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Společnost SILMET Plus, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Domažlická 836, Stod
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 125 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (Domažlická 836, Stod)

Hledáme zaměstnance/ brigádníka na pozici obsluha čerpací stanice.
Místo výkonu práce Stod.
Náplň práce: obsluha pokladny, doplňování zboží, péče o provozovnu
Vhodné i pro studenty, seniory, matky na MD.
Požadujeme platný průkaz v potravinářství, příjemné vystupování,
spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme: práci s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce. Mzda hodinová.
Telefonický kontakt: 721870601, po-pá 8:00-18:00, e-mail:

Informace o společnosti SILMET Plus, s.r.o.

SILMET Plus, s.r.o.
Domažlická 836
Stod
33301
IČO: 26210967
aktualizováno před více než 2 roky