Obsluha čistírny odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody), Studénka

Výroba a provoz / Obsluha čistírny odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Společnost Zásobování teplem Vsetín a.s.

Místo pracoviště Tovární 866, Studénka
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha čistírny odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) (Tovární 866, Studénka)

z:2.2.2024

Požadujeme ÚSO tech. směru (elektro), platné Osvědčení o absolvování školení a přezkoušení dle zák. č.250/2021Sb, NV č. 194/2022 Sb., př. Vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6, uživatelská znalost práce na PC, zdrav. způsobilost kat. 2.
Náplň práce: zabezpečení nepřetržitého provozu, údržby a obsluhy ČOV a kanalizačního řadu v areálu.

Kontaktní osoba: Magdaléna Buncová, DiS., telefonický kontakt na čísle 724650885, e-mailem:

Informace o společnosti Zásobování teplem Vsetín a.s.

Zásobování teplem Vsetín a.s.
Tovární 866
Studénka
74213
IČO: 45192588
aktualizováno před 3 měsíci