Obsluha cnc erodování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Dolní Pěna

Výroba a provoz / Obsluha cnc erodování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Husky-KTW s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Pěna 200, Dolní Pěna
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc erodování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Dolní Pěna 200, Dolní Pěna)

Pracovník je odpovědný za upnutí, nastavení a spuštění výroby dílu. Kontroluje kvalitu vyráběných dílů a popřípadě samostatně provádí korekce - dopočty úhlů, korekce programu. Eviduje produktivitu stroje a zajištuje správnou funkčnost stroje a používaných nástrojů. Je odpovědný za kvalitu vyráběných dílů na více strojích zároveň.

Podrobný popis pozice:
o Upnutí, čištění a měření elektrod
o Upnutí, ustavení a spuštění výroby dílů
o Výroba komponentů forem / dílů erodováním dle technické dokumentace (=shodnost)
o Samostatná kontrola kvality v rozsahu stávajících měřících možností
o Dokumentace povinně kontrolovaných rozměrů
o Použití optimálního nastavení procesů a další rozvoj těchto nastavení
o Neustálé zlepšování pracovních procesů (délka / produktivita)
o Zajištění pořádku a čistoty na pracovišti, jakož i celého oddělení (5 S)
o Kontrola a údržba přidělených zařízení, montážních nástrojů v oddělení
o Provádění údržby a vedení záznamů o interní údržbě strojů / dle karty stroje
o Zaškolování a podpora nových zaměstnanců / učňů v oddělení
o Konzervování částí, dílů, nástrojů a forem po dokončení
o Zpětné hlášení o dokončených dílech a zmetkovitosti
o Přesné zaznamenávání odpracovaných hodin na konkrétních zakázkách

Předpoklady / Kvalifikace:
o Strojní vzdělání (Mechanik programátor, Programátor CNC strojů)
o Znalost čtení technické dokumetnace, prostorová představivost, manuální zručnost
o Přesnost, samostatnost

Výhodou:
o Zkušenosti z oblasti erodování
o Znalost NJ / AJ
o Znalost výrobních postupů

Nabízíme:
o Příspěvek na dojíždění 2 Kč / za každý km
o Nástupní bonus 25.000 Kč
o Podnikové stravování (30,-/oběď)
o 25 dní dovolené
o 13. plat
o Roční odměna
o Hrazené první 3 dny nemoci v plné výši
o Hlavní pracovní poměr
o Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% ze základní mzdy
o Čištění a údržba ochranných pracovních oděvů
o Interní zvýhodněné programy pro zaměstnance (doporučení zaměstnanců, pracovní výročí)
o Nadstandartní příplatky

Informace o společnosti Husky-KTW s.r.o.

Husky-KTW s.r.o.
Dolní Pěna 200
Dolní Pěna
37701
IČO: 26016851
aktualizováno před více než 2 roky