Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Prostřední Bečva

Výroba a provoz / Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost YOMAX s.r.o.

Místo pracoviště Prostřední Bečva 665, Prostřední Bečva
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Prostřední Bečva 665, Prostřední Bečva)

Náplň práce: ohraňování polotovarů na strojích Safan Darley, čtení výkresové dokumentace, nastavování a seřizování stroje, práce v moderním pracovním prostředí.
Požadujeme: vzdělání strojírenského směru a znalost profese, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení úkolů, schopnost pracovat v týmu, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem, loajalitu a vizi dlouhodobé spolupráce, platný ŘP sk.B.
Nabízíme: stravenky, zázemí stabilní, prosperující a expandující firmy, možnost práce přesčas, firemní akce a teambuldingy, sleva na firemní výrobky, odměna při životním jubileu, prémie.
První kontakt: emailem.
ov.26,7.22

Informace o společnosti YOMAX s.r.o.

YOMAX s.r.o.
Prostřední Bečva 665
Prostřední Bečva
75656
IČO: 2480859
aktualizováno před téměř 2 roky