Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Šternberk

Výroba a provoz / Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost EUTECH akciová společnost

Místo pracoviště Nádražní 1617, Šternberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 560 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Nádražní 1617, Šternberk)

Pracoviště: Nádražní č.p. 1617/1, Šternberk.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Požadujeme:
Výbornou orientaci ve výkresové dokumentaci
Znalost vlastního programování v systému Heidenhain
Znalost práce s měřidly
Znalost práce na PC
Samostatnost a schopnost řešit problémy
Alespoň základní znalost českého jazyka
Praxi v obsluze CNC obráběcích center v kusové výrobě v nástrojárně min. 3 roky

Náplň práce:
Výroba tvarových dílů pro vstřikovací formy
Výroba dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl
Frézování dílů ve 2D a 3D
Programování ve 2D
Vícestrojová obsluha
Samokontrola kvality
Preventivní údržba stroje

Nabízíme:
Zajímavou nejednotvárnou práci
Možnost růstu
Stabilní zaměstnání

Více informací: www.eutech/kariera

Informace o společnosti EUTECH akciová společnost

EUTECH akciová společnost
Nádražní 1617
Šternberk
78501
IČO: 47151421
www.eutech/kariera
aktualizováno před 4 měsíci