Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Fulnek

Výroba a provoz / Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost MORAVIA Stamping a.s.

Místo pracoviště Nádražní 336, Fulnek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Nádražní 336, Fulnek)

z: 24.1.2022 a: 28.3.2022
Pracovní náplň:
Obsluha strojů MCV 1016 řídící systém HEIDENHAIN (zaškolíme), výroba dílů dle dodaného programu 3D frézování, výroba dílů dle výkresové dokumentace 2D frézování, kusová výroba.

Požadujeme:
Kladný vztah ke strojírenství a zkušenost s číslicově řízenými stroji, nutná znalost výkresové dokumentace, práce s PC, ochota učit se.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, příplatky za odpolední směnu, za práci ve zvýšeném riziku hluku, odměny, aj.

Kontakt: paní Matušová telefonicky PO - PÁ od 7:00 - 14:00 hodin na čísle: 725 812 477, e-mail:

Informace o společnosti MORAVIA Stamping a.s.

MORAVIA Stamping a.s.
Nádražní 336
Fulnek
74245
IČO: 27854973
aktualizováno před asi 2 roky