Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Libice nad Cidlinou

Výroba a provoz / Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost VARI, a.s.

Místo pracoviště Opolanská 350, Libice nad Cidlinou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc soustruhu - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Opolanská 350, Libice nad Cidlinou)

Náborový příspěvek 10 000,-- Kč. Prodloužení pracovního poměru možné.

Požadavky - SO nebo USO v oboru, praxe vítána,

Náplň práce: práce v operační systému FANUC, znalost alespoň základů obrábění

Nabízíme: týden dovolené navíc, sick-days, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Zájemci se mohou hlásit na e-mail:

Informace o společnosti VARI, a.s.

VARI, a.s.
Opolanská 350
Libice nad Cidlinou
28907
IČO: 660574
aktualizováno před více než 2 roky