Obsluha cnc - vhodné i pro ženy - obsluha průmyslových robotů, Třemošnice

Výroba a provoz / Obsluha cnc - vhodné i pro ženy - obsluha průmyslových robotů

Společnost KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

Místo pracoviště Hedvikov 1, Třemošnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc - vhodné i pro ženy - obsluha průmyslových robotů (Hedvikov 1, Třemošnice)

Pracoviště: Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Náplň práce: obsluha obráběcích center a myček, obsluha zařízení na kontrolu těsnosti dílů a
dodržování pracovních standardů
Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodní lékař v areálu firmy, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, permanentku na tenisové kurty, věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na nebo poštou na Personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Altmannovou Kateřinou, tel. 469619117 nebo 773771217 nebo s Libuší Veselou, tel. 469619110 nebo 777619110.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti KOVOLIS HEDVIKOV a.s.

KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Hedvikov 1
Třemošnice
53843
IČO: 61058041
aktualizováno před 4 měsíci