Obsluha cnc vrtacích a pálicích center - vrtači a příbuzní pracovníci, Hustopeče

Výroba a provoz / Obsluha cnc vrtacích a pálicích center - vrtači a příbuzní pracovníci

Společnost SIGNUM spol. s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 32, Hustopeče
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 150 - 180 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha cnc vrtacích a pálicích center - vrtači a příbuzní pracovníci (Nádražní 32, Hustopeče)

7.7.2021/ NÁPLŇ PRÁCE: práce na výrobní lince při výrobě ocelových konstrukcí. Obsluha pálícího a vrtacího centra Vernet a pilovrtacího centra Vernet.
POŽADAVKY: vyučen ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace. U obsluhy pálicího centra je nutný paličský průkaz.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, mimořádné prémie.
KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: nebo si telefonicky sjednejte schůzku.

Informace o společnosti SIGNUM spol. s.r.o.

SIGNUM spol. s.r.o.
Nádražní 32
Hustopeče
69301
IČO: 18200061
aktualizováno před téměř 3 roky