Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Slaný

Výroba a provoz / Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost L I N E T spol. s r.o.

Místo pracoviště Želevčice 5, Slaný
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Želevčice 5, Slaný)

Náplň práce:
- obsluha poloautomatické práškové lakovny
- navěšování svařenců na pojezdník, dle výrobního plánu
- vizuální kontrola lakovanců

Očekáváme:
- zkušenosti s práškovou lakovnou výhodou, není podmínkou
- fyzickou zdatnost, vzhledem k břemenům

Nabízíme:
- zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
- firemní autobusová doprava ze směru Kladno, Slaný, Budyně nad Ohří a zpět
- 6 týdnů placeného volna
- firemní benefity (13. plat, kafeterie, firemní školka...)
- motivující platové ohodnocení
- závodní stravování - obědy za nižší cenu
- zaškolení na pozici
- možnost profesního růstu
- příjemné pracovní prostředí

Informace o společnosti L I N E T spol. s r.o.

L I N E T spol. s r.o.
Želevčice 5
Slaný
27401
IČO: 507814
aktualizováno před asi 2 měsíci