Obsluha lisu - obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů, Jihlava

Výroba a provoz / Obsluha lisu - obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

Společnost Swoboda - Stamping, s.r.o.

Místo pracoviště Hruškové Dvory 130, Jihlava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha lisu - obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů (Hruškové Dvory 130, Jihlava)

Náplň práce:
- odebírání dílů z pásu do paletek, příp. jiného balicího materiálu
- vzhledová kontrola dílů dle katalogu vad

Požadujeme:
- práce ve 3-směnném provozu (po - pá, případně so)
- spolehlivost, pečlivost, všímavost
- manuální zručnost, pracovitost
- dobrý zdravotní stav
- práce vhodná pro ženy

Nabízíme:
- profesní zaškolení
- týden dovolené navíc
- benefitní systém Benefit plus
- příspěvek na penzijní připojištění
- 13. a 14. plat dle výsledků společnosti
- závodní stravování
- měsíční odměna za přítomnost na pracovišti

Informace o společnosti Swoboda - Stamping, s.r.o.

Swoboda - Stamping, s.r.o.
Hruškové Dvory 130
Jihlava
58601
IČO: 26922843
aktualizováno před více než 3 roky