Obsluha mycího stroje plastových obalů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Chrastava

Výroba a provoz / Obsluha mycího stroje plastových obalů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Wassa commercial, s.r.o.

Místo pracoviště Chrastava 750, Chrastava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha mycího stroje plastových obalů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Chrastava 750, Chrastava)

Pracovní náplň:
- Ruční mytí plastových obalů
- Obsluha stroje mycích obalů
- Páskování a balení hotových palet
- Kontrola kvality výrobků
- Preventivní údržba zařízení
Požadujeme:
- Ochota práce ve 2 směnném provozu
- Samostatnost a pečlivost a spolehlivost
- Snaha učit se novým věcem
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Pravidelný měsíční příjem
- Přátelský pracovní kolektiv
- Motivační systém odměňování
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky, popř. osobně.

Informace o společnosti Wassa commercial, s.r.o.

Wassa commercial, s.r.o.
Chrastava 750
Chrastava

IČO: 25409808
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha mycího stroje plastových obalů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Chrastava 750 750
Chrastava