Obsluha obalovny živičných směsí - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Dolany

Výroba a provoz / Obsluha obalovny živičných směsí - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost Silnice Klatovy a.s.

Místo pracoviště Svrčovec 1, Dolany
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha obalovny živičných směsí - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Svrčovec 1, Dolany)

Náplň práce: obsluha obalovny živičných směsí, údržba a běžné opravy obalovny
Požadujeme: ŘP sk. B, C (výhodou), strojnický průkaz (případně zajistíme a uhradíme), svářečský průkaz, vzdělání odborné (vyučení v technickém oboru)
Nabízíme: příspěvky na penzijní a životní pojištění, stravování v místě pracoviště za dotované ceny, příspěvky na dojíždění, 13. plat + 5 týdnů dovolené, práce v úzkém kolektivu, zázemí dlouholeté, spolehlivé a rodinné společnosti, možnost využití rekreačního zařízení v Železné Rudě za zvýhodněné ceny, příspěvky na letní dětské tábory

Informace o společnosti Silnice Klatovy a.s.

Silnice Klatovy a.s.
Svrčovec 1
Dolany
33901
IČO: 45357307
aktualizováno před 9 měsíci