Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Urbanice

Výroba a provoz / Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost MSYM s.r.o.

Místo pracoviště Urbanice 39, Urbanice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Urbanice 39, Urbanice)

Náplň práce: ohýbání plechů dle výkresové dokumentace na CNC ohraňovacím lise
Požadavky: čtení výkresové dokumentace, technický typ, chtít učit se novým věcem
Pracovní doba: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
Zaměstnanecké výhody: práce v rodinné firmě, po roce při spokojené spolupráci smlouva na dobu neurčitou, možnost se rozvíjet, atraktivní a individuální finanční ohodnocení (prémie, přesčasy, příplatky).
Vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MSYM s.r.o.

MSYM s.r.o.
Urbanice 39
Urbanice
53501
IČO: 62064088
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

MSYM s.r.o.
Urbanice 39 39
Urbanice