Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků), Mníšek pod Brdy

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Společnost Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Místo pracoviště Řevnická 1484, Mníšek pod Brdy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) (Řevnická 1484, Mníšek pod Brdy)

Náplň práce:
starost o čistotu města na jednom z našich moderních aut
vynášení a odnášení nádob s odpadem
odpovědnost za svěřené klíče od objektů
budete součástí důležité práce v komunálních službách

Požadavky:
chuť a zodpovědnost k práci
časová flexibilita (schopnost pracovat i brzo ráno a o víkendech)
určitě uplatníte Vaši pečlivost, dobrou fyzickou kondici

Nabízíme:
roční odměny za odpracované roky, stravenky - stravování a veškeré zázemí v sídle firmy
13. a 14. výplata
příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč
možnost zajištění ubytování zdarma
Nástup je možný ihned

Informace o společnosti Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.

Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Řevnická 1484
Mníšek pod Brdy
25210
IČO: 61057606
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Řevnická 1484 1484

Další pracovní nabídky v okrese Praha-západ v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava

Všechny pracovní inzeráty v okrese Praha-západ v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava