Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená,

Výroba a provoz / Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Společnost KAPATEX s.r.o.

Místo pracoviště KAPATEX s.r.o.
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená (KAPATEX s.r.o.)

Do veselého kolektivu výrobní dílny přijmeme šikovnou paní na pozici Obsluha vyšívacího stroje.
Náplň práce:
?ovládání vyšívacího stroje
?2-směnný provoz, střídá se po týdnu ranní/odpolední (6:00-14:00, 14:00-22:00)
?zkušenosti se šitím výhodou, ale není podmínkou
?nabízíme zaučení
?požadujeme šikovnost a spolehlivost
Kontaktujte nás, rádi Vás uvidíme na osobním pohovoru. Životopisy vítané.

Informace o společnosti KAPATEX s.r.o.

KAPATEX s.r.o.

IČO: 65412010
aktualizováno před více než 2 roky