Obsluha parkovacího domu - uklízeči veřejných prostranství, Příbram

Služby / Obsluha parkovacího domu - uklízeči veřejných prostranství

Společnost Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace

Místo pracoviště U Kasáren 6, Příbram
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 230 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha parkovacího domu - uklízeči veřejných prostranství (U Kasáren 6, Příbram)

Pozice: Obsluha parkovacího domu
Kontakt: Skalická Miroslava, tel.: 318 624 191 linka 25, e-mail:
První kontakt e-mailem.
Popis pracovní pozice:
- ostraha objektu - fyzické prohlídky, obsluha kamerového systému,
- popis systému parkování parkujícím,
- úklid sociálních zařízení parkovacího domu,
- úklid parkovacích ploch, obsluha mycího stroje,
- péče o okolí parkovacího domu - údržba květináčů, odklizení listí.
Požadujeme:
- samostatnost,
- pečlivost,
- spolehlivost.
Nástup od 1.6.2024 do 31.12.2024 - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito.
Mzda: od 20 230,- Kč
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, indispoziční volno, stravenky

Informace o společnosti Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace

Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace
U Kasáren 6
Příbram

IČO: 68047
aktualizováno před asi měsícem