Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru, Buštěhrad

Výroba a provoz / Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Společnost Martin Peroutka s.r.o.

Místo pracoviště Třinecká 674, Buštěhrad
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru (Třinecká 674, Buštěhrad)

Požadujeme:
technické smýšlení, vztah ke strojům, základní znalost PC - základní obsluha počítače.

Náplň práce:
obsluha sáčkovacího stroje.

Jedná se o směnný systém - noční a denní směny.

Nabízíme:
stravenky po 6 měsících, svozový autobus z Kladna.

Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá - 8:00 - 15:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Informace o společnosti Martin Peroutka s.r.o.

Martin Peroutka s.r.o.
Třinecká 674
Buštěhrad

IČO: 47534907
aktualizováno před asi měsícem