Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru, Buštěhrad

Výroba a provoz / Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Společnost Martin Peroutka

Místo pracoviště Třinecká 674, Buštěhrad
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha polygrafických strojů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru (Třinecká 674, Buštěhrad)

Požadujeme:
- manuální zručnost,
- samostatný přístupk práci,
- spolehlivost, pečlivost,
- ochotu pracovat ve 12-ti hodinových směnách,
- odvahu učit se nové věci,
- speciální vzdělání v oboru zámečník, elektro nebo automechanik výhodou, ne podmínkou - rádi vás zaučíme.

Náplň práce:
- zpracování obalových výrobků v požadované kvalitě a zadaném množství.

Nabízíme:
- firemní dopravu, stravenky (kartu)

Telefonický, popř. osobní kontakt: PO - ČT 9:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti Martin Peroutka

Martin Peroutka
Třinecká 674
Buštěhrad
27343
IČO: 12254444
aktualizováno před asi 2 roky