Obsluha posklizňové linky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Mladoňovice

Výroba a provoz / Obsluha posklizňové linky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost AGRO Liboměřice a.s.

Místo pracoviště Pohled 1, Mladoňovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha posklizňové linky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Pohled 1, Mladoňovice)

Místo výkonu práce: poliklinika - Farma Nové Lhotice

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha posklizňové linky a sušky, příjem nakupovaných krmiv, výdej komodit, rozvoz obědů
Požadujeme: pracovitost a zodpovědnost
Nabízíme: pevná pracovní doba, jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín, možnost rozšíření řidičského oprávnění skupiny T pokud není, školení a zaučení obsluhy vysokozdvižného vozíku.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, nebo na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Pohled 26, 538 21 Slatiňany, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti AGRO Liboměřice a.s.

AGRO Liboměřice a.s.
Pohled 1
Mladoňovice
53821
IČO: 25923111
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha posklizňové linky - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Pohled 1 1
Mladoňovice