Obsluha průmyslových robotů, Plzeň

Výroba a provoz / Obsluha průmyslových robotů

Společnost MATEX PM, s.r.o.

Místo pracoviště Libušínská 618, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 33 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha průmyslových robotů (Libušínská 618, Plzeň)

Náplň práce: Kalení, navařování a svařování pomocí jednoduchého programování průmyslového robota vybaveného laserem.
Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb), balení hotových zakázek, nárazově drobné zámečnické práce.
Požadavky: loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, zaměření na splnění úkolu, schopnost pracovat v týmu, chuť učit se, technické myšlení, čtení v technických výkresech (výkresy strojních součástí a nástrojů), manuální zručnost. Svářečské kvalifikace, příp. vazačský či jeřábnický průkaz, alespoň základní znalosti o tepelném zpracování ocelí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Vše naučíme.
Nabízíme: zajímavá a různorodá práce s nejnovějšími technologiemi, přátelský kolektiv, stravenkový paušál+pitný režim, 25 dní dovolené. V prvním roce smlouva na dobu určitou , pak po vzájemné dohodě na neurčito.
Jsme úspěšná rodinná firma fungující od r. 2005 s menším kolektivem. Naším cílem je stabilní a sehraný kolektiv, nikoliv fluktuace zaměstnanců. V případě zájmu je zde možnost profesního růstu.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MATEX PM, s.r.o.

MATEX PM, s.r.o.
Libušínská 618
Plzeň
32600
IČO: 26390906
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha průmyslových robotů

Libušínská 618 618
Plzeň