Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - pracovníci v půjčovnách, Vrchlabí

Obchod a cestovní ruch, Služby / Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - pracovníci v půjčovnách

Společnost VANCL sport s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Horská 117, Vrchlabí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - pracovníci v půjčovnách (Horská 117, Vrchlabí)

Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - Vancl sport Vrchlabí
Náplň práce:
- obsluha půjčovny lyžařského vybavení
- poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení
- poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů
Nabízíme:
zaškolení v oblastech:
- maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení
- servisování lyží a snowboardů
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- firemní benefity
- profesní růst
- Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- sportovní založení
- aktivní znalost AJ nebo NJ
- řidičské oprávnění skup. B (není podmínkou)
- týmové myšlení
- časovou flexibilitu
- spolehlivost
- preciznost
- komunikační dovednost
- práce s PC
Mzda: od 30.000,- Kč / měsíc
Nástup od 1.11.2023 - 30.3.2024 s možností prodloužení
kontaktujte nás na tel:. +420 731 136 366
Životopis prosím zasílejte na e-mail:

Informace o společnosti VANCL sport s.r.o.

VANCL sport s.r.o.
Horská 117
Vrchlabí
54302
IČO: 27488560
aktualizováno před asi 2 měsíci