Obsluha sila, skladník, údržbář - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Kojetice

Výroba a provoz / Obsluha sila, skladník, údržbář - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost ADW AGRO, a.s.

Místo pracoviště 154, Kojetice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha sila, skladník, údržbář - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků ( 154, Kojetice)

Náplň práce:
Obsluha obilního sila - příjem/výdej, zajištění provozu
Řízení provozu strojů a zařízení
Údržba a opravy strojního zařízení
Řízení vozidel a manipulační techniky

Požadujeme:
SOU (nejlépe zemědělské)
Zodpovědnost, spolehlivost
Praxe VZV výhodou, popřípadě zaučíme
Znalost práce na PC výhodou
Řidičský průkaz sk. C, E výhodou

Nástup možný ihned!

Zaměstnanecké výhody:
Odpovídající platové ohodnocení
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní spoření

Informace o společnosti ADW AGRO, a.s.

ADW AGRO, a.s.
154
Kojetice

IČO: 28348982
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha sila, skladník, údržbář - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

154
Kojetice