Obsluha soustružnického centra, obrábeč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Ostrava

Výroba a provoz / Obsluha soustružnického centra, obrábeč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost SEWECOM s.r.o.

Místo pracoviště Koksární 1112, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha soustružnického centra, obrábeč kovů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Koksární 1112, Ostrava)

Životopis s průvodním dopisem zašlete na e-mail

Vzdělání středoškolské, nebo vyučení v oboru kovo

Pracovní náplň: obsluha CNC soustruhů HAAS, základní seřizování.

Očekáváme:
- Praxi v samostatné obsluze soustruhu (i klasického) min.1/ 2 roku
- Základní znalost sytému HAAS nebo FANUC případně ISO programování
- Schopnost samostatné práce, základní čtení výkresů
- Manuální zručnost, pečlivost, zkušenosti s výměnou plátků, vědět jak se nářadí používá
- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr
- Odpovídající zdravotní stav

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- Práci s nejmodernější technologií
- Pestrou a rozmanitou práci na sériových zakázkách
- Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce
- Výkonové bonusy ze zakázek
- Docházkový bonus
- Věrnostní bonus
- Příspěvek na penzijní spoření
- Možnost profesního růstu

Informace o společnosti SEWECOM s.r.o.

SEWECOM s.r.o.
Koksární 1112
Ostrava
70200
IČO: 25857312
aktualizováno před více než rokem