Obsluha stavebních strojů - strojník - obsluha zemních a příbuzných strojů, Český Krumlov

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Obsluha stavebních strojů - strojník - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Balcar spol. s r.o.

Místo pracoviště Kaplická 161, Český Krumlov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha stavebních strojů - strojník - obsluha zemních a příbuzných strojů (Kaplická 161, Český Krumlov)

Obsluha stavebních strojů - strojník - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Český Krumlov (dle zakázek celá ČR). Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Mzda od 30 000,--Kč do 60 000,-- hrubého dle zkušeností a sezónnosti. Požadujeme: ŘP sk. B, výhodou ŘP skupiny C, CE, profesní průkaz. Strojnický průkaz výhodou, možnost zajištění získání strojnického
Náplň práce: - obsluha stavebních strojů
- provádění základní údržby a drobných oprav
- vedení provozního deníku stroje
- pružná pracovní doba
Kontakt: Ing. Balcarová Anna, tel.: 602 818 212,

Informace o společnosti Balcar spol. s r.o.

Balcar spol. s r.o.
Kaplická 161
Český Krumlov
38101
IČO: 46682511
aktualizováno před asi rokem