Obsluha strojního zařízení - dřevozpracující provoz - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků, Borohrádek

Výroba a provoz / Obsluha strojního zařízení - dřevozpracující provoz - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků

Společnost Wotan Forest, a.s.

Místo pracoviště Havlíčkova 580, Borohrádek
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 18 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojního zařízení - dřevozpracující provoz - seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (Havlíčkova 580, Borohrádek)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu.
Náplň práce:
- obsluha strojního zařízení pro zpracování dřeva
- dodržování technologických postupů
- manipulace s břemeny (nutnost fyzické zdatnosti).
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, náborový příspěvek a další slevové programy pro zaměstnance.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Wotan Forest, a.s.

Wotan Forest, a.s.
Havlíčkova 580
Borohrádek
51724
IČO: 26060701
aktualizováno před více než 2 roky