Obsluha strojů a zařízení suché strany - obsluha strojů na výrobu stavebních hmot, Chlumec nad Cidlinou

Stavebnictví, Výroba a provoz / Obsluha strojů a zařízení suché strany - obsluha strojů na výrobu stavebních hmot

Společnost BEST, a.s.,

Místo pracoviště Lučice 87, Chlumec nad Cidlinou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 - 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů a zařízení suché strany - obsluha strojů na výrobu stavebních hmot (Lučice 87, Chlumec nad Cidlinou)

- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- Náplň práce: obsluha výrobní technologie a zařízení, výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)
- Požadujeme: manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu, uživatelskou znalost práce na PC, dobrý zdravotní stav, praxe ve stavebnictví výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní firmy, výkonnostní složku mzdy až do výše 15 000 Kč, stravenkový paušál, náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč, benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (Lučice 87, Chlumec n. Cidl.) nebo e-mailem, kontaktní osoba:

Informace o společnosti BEST, a.s.,

BEST, a.s.,
Lučice 87
Chlumec nad Cidlinou
50351
IČO: 25201859
aktualizováno před více než 2 roky