Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Tečovice

Výroba a provoz / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Zelinger plast s.r.o.

Místo pracoviště Tečovice 421, Tečovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Tečovice 421, Tečovice)

81420 - Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce: obsluha automatického lisu, odebírání výlisků od vtoků a vizuální kontrola výlisků, kompletace a balení dle balícího předpisu evidence.
Požadavky: pracovitost, spolehlivost, dobrá manuální zručnost, základní znalost práce s výpočetní technikou, čistý trestní rejstřík.
Výhody: příplatky, docházkový a motivační bonus, příspěvky na obědy.
Osobní návštěva na pracovišti - Tečovice 364 (vedle Tigasu ), 7 - 15 hod.

Informace o společnosti Zelinger plast s.r.o.

Zelinger plast s.r.o.
Tečovice 421
Tečovice
76302
IČO: 60750774
aktualizováno před téměř 2 roky