Obsluha strojů - papírenská výroba - montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru, Hodonín

Výroba a provoz / Obsluha strojů - papírenská výroba - montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o.

Místo pracoviště U Kyjovky 4507, Hodonín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů - papírenská výroba - montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru (U Kyjovky 4507, Hodonín)

Náplň práce: ruční a strojní výroba papírenských výrobků.
Požadujeme: zručnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní a činorodý přístup k práci, smysl pro týmovou práci, pořádek a čistotu.
Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou, práce na zkrácený úvazek (20,30,40), mzda je uvedena při plném úvazku, dotované závodní stravování, týden dovolené navíc, zaměstnanecké ceny na prodejně na nákup zboží.
Kontakt na tel, na mail, osobně.

Informace o společnosti KAMPI OFFICE s.r.o.

KAMPI OFFICE s.r.o.
U Kyjovky 4507
Hodonín
69501
IČO: 25344170
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha strojů - papírenská výroba - montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru

U Kyjovky 4507 4507
Hodonín