Obsluha traktorů, strojů a závlah - traktoristé a obsluha zemědělských strojů, Kardašova Řečice

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Obsluha traktorů, strojů a závlah - traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Společnost Wotan Forest, a.s.

Místo pracoviště Cikar 399, Kardašova Řečice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha traktorů, strojů a závlah - traktoristé a obsluha zemědělských strojů (Cikar 399, Kardašova Řečice)

KONTAKT E-MAILEM
Místo výkonu: Lesní školka Cikar
Požadujeme: ŘP sk. B a T, praxe traktoristy nutná, pečlivost a samostatnost, časovou flexibilitu, svářečský průkaz nebo průkaz na VZV výhodou

Náplň práce: V sezóně (jaro/podzim) se jedná především o pozici traktoristy a obsluhu školkařských strojů. Mimo sezónu o práci se stroji a závlahami (např. plečkovač, postřikovač, JMP, křovinořez, …) v lesním školkařství, opravy a údržbu zemědělských strojů, různé další práce v lesní školce - pěstování a ošetřování sazenic, aj.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění

Informace o společnosti Wotan Forest, a.s.

Wotan Forest, a.s.
Cikar 399
Kardašova Řečice
37821
IČO: 26060701
aktualizováno před asi 4 roky