Obsluha tryskače - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Starý Plzenec

Výroba a provoz / Obsluha tryskače - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost SERW, spol. s r. o.

Místo pracoviště Tymákovská 42, Starý Plzenec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha tryskače - obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Tymákovská 42, Starý Plzenec)

Náplň práce
• Tryskání kovových dílů a s tím spojená manipulace

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme
• Fyzická zdatnost
• Zodpovědnost
• Praxe výhodou

Nabízíme
• Dovolená 25 dnů
• Zdravotní volno 3 dny
• Stravování přímo v areálu
• Příspěvek na stravování
• Měsíční bonus
• Příspěvky na dovolenou a vánoční svátky
• Příplatek za práci na tryskači
• Nástup možný ihned případně dle dohody
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o společnosti SERW, spol. s r. o.

SERW, spol. s r. o.
Tymákovská 42
Starý Plzenec
33202
IČO: 46882308
aktualizováno před asi měsícem