Obsluha v restauračním zařízení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch / Obsluha v restauračním zařízení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Společnost TOMKRI s.r.o.

Místo pracoviště Pilnáčkova 380, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 708 - 28 188 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha v restauračním zařízení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (Pilnáčkova 380, Hradec Králové)

OBSLUHA V RESTAURAČNÍM ZAŘÍZENÍ
- PP na dobu neurčitou, možno i zkrác. úvazek, nástup možný ihned
- Náplň práce: Jedná se o pobočku rychlého občerstvení McDonald´s. Požadadujeme časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, vše vás tu naučíme. Práce jako taková bude každý den jiná. Jedná se o obsluhu zákazníků, nebo přípravu jídla.
- Nabízíme: benefitní karta-platící i u našich partnerů, nápoje během celé směny zdarma, 50% sleva na stravu během směny, příplatky za směny o víkendu a v noci, příplatky za práci ve svátek, mzda vždy do 10. dne v měsíci, osobní ohodnocení dle odpracovaných hodin (až 10 Kč/ hod), možnost kariérního rozvoje až do managerských pozic
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Smrčková Karolína Bc., tel.: 607 168 505

Informace o společnosti TOMKRI s.r.o.

TOMKRI s.r.o.
Pilnáčkova 380
Hradec Králové
50003
IČO: 5333768
aktualizováno před téměř 3 roky