Obsluha vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, Hradec Králové

Výroba a provoz / Obsluha vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Společnost Gumokov, a.s.

Místo pracoviště Akademika Bedrny 531, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže (Akademika Bedrny 531, Hradec Králové)

OBSLUHA VSTŘIKOLISU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce : obsluha stroje - lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl.
- Požadujeme: manuální zručnost, praxe ve výrobní firmě výhodou - ne podmínkou (zaškolíme).
- Práce ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, pondělí - pátek).
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zvýhodněný telef tarif a další benefity zaměstnaneckého programu
- Nejdříve prosím zaslat životopis na e-mail:
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Ak. Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové; v době od 6 do 14 hod), telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: Černěnková Eva, tel.: 495 753 264, 770 167 589, e-mail:

Informace o společnosti Gumokov, a.s.

Gumokov, a.s.
Akademika Bedrny 531
Hradec Králové
50003
IČO: 12131
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha vstřikolisu - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže