Obsluha výrobní linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Čelákovice

Výroba a provoz / Obsluha výrobní linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost FV - Plast, a.s.

Místo pracoviště Kozovazská 1049, Čelákovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 500 - 28 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Čeština"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha výrobní linky - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Kozovazská 1049, Čelákovice)

Upřesňující informace
Náplň práce:
- obsluha extruzní linky (manipulace se surovinami a hotovými výrobky)
- vzhledová a rozměrová kontrola výrobků

Požadujeme:
- výuční list
- důslednost a spolehlivost, smysl pro pořádek
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
- dlouhodobou spolupráci
- odpovídající mzdové ohodnocení,s možností dalšího růstu
- nadstandardní firemní benefity
- zázemí stabilní české výrobní společnosti (30 let na trhu)
- příjemné pracovní prostředí
dobrá dostupnost z Prahy autem i vlakem.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, příspěvek na stravování, životní nebo penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity,věrnostní příspěvek

Informace o společnosti FV - Plast, a.s.

FV - Plast, a.s.
Kozovazská 1049
Čelákovice
25088
IČO: 26167654
aktualizováno před více než 2 roky