Obsluha výrobní technologie - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Vysoké Mýto

Výroba a provoz / Obsluha výrobní technologie - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost P-SYSTEMS s.r.o.

Místo pracoviště Dráby 932, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha výrobní technologie - obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Dráby 932, Vysoké Mýto)

NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha technologie na výrobu izolačních materiálů
- vzhledem k povaze práce není tato pozice vhodná pro ženy
POŽADUJEME:
- výuční list
- flexibilitu, pracovitost, pečlivost
- dobrý zdravotní stav bez omezení
NABÍZÍME: dvousměnný provoz, 13. plat, bonusy/prémie, stravenkový paušál, moderní pracovní zázemí
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM: včetně životopisu, poté osobní pohovor

Informace o společnosti P-SYSTEMS s.r.o.

P-SYSTEMS s.r.o.
Dráby 932
Vysoké Mýto
56601
IČO: 25935259
www.p-systems.cz
aktualizováno před téměř 3 roky