Obsluha výrobních zařízení a lisu - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Planá nad Lužnicí

Výroba a provoz / Obsluha výrobních zařízení a lisu - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost IMG BOHEMIA s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 060 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha výrobních zařízení a lisu - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Průmyslová 798, Planá nad Lužnicí)

Náplň práce: obsluha výrobní linky/lisu, vyndavání výrobků z linky, balení.

Požadavky: základní vzdělání, zkušenosti se zpracováním plastů výhodou, flexibilnost a ochota učit se novým věcem, týmový duch, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme: práci v dynamické, stabilní české rodinné společnosti, 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13. a 14. plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost dalšího sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy.

Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00 hod.), e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti IMG BOHEMIA s.r.o.

IMG BOHEMIA s.r.o.
Průmyslová 798
Planá nad Lužnicí
39102
IČO: 49824732
aktualizováno před 8 měsíci