Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Velké Karlovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Pila MSK, a.s.

Místo pracoviště Velké Karlovice 970, Velké Karlovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Velké Karlovice 970, Velké Karlovice)

OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU
POŽADUJEME: Praxe s vysokozdvižným vozíkem výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha a převoz vyrobeného řeziva mezi linkou a sušárnou
NABÍZÍME: Stravenky, 13. plat, pololetní odměny
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Ing. Alena Orságová, tel: 571 410 011, nebo emailem:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Pila MSK, a.s.

Pila MSK, a.s.
Velké Karlovice 970
Velké Karlovice
75606
IČO: 47677961
aktualizováno před asi 2 roky