Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Velké Karlovice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Pila MSK, a.s.

Místo pracoviště Velké Karlovice 970, Velké Karlovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 26 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Velké Karlovice 970, Velké Karlovice)

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
POŽADUJEME: praxe s vysokozdvižným vozíkem výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha a převoz vyrobeného řeziva mezi pořezovou linkou a sušárnou, pomocné práce
NABÍZÍME: stravenky, 13. plat
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky Ing. Alena Orságová, tel: 571 410 011, nebo emailem:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pila MSK, a.s.

Pila MSK, a.s.
Velké Karlovice 970
Velké Karlovice
75606
IČO: 47677961
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha vysokozdvižného vozíku - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci