Obsluha vysokozdvižných vozíků a jiných vozíků a skladníci - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Liberec

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Obsluha vysokozdvižných vozíků a jiných vozíků a skladníci - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost ITLC s.r.o.

Místo pracoviště Bánskobystrická 114, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha vysokozdvižných vozíků a jiných vozíků a skladníci - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Bánskobystrická 114, Liberec)

Náplň práce:
- Manipulační práce ve skladu
- Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
- Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
- Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
- Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) -nutnost praxe manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem) + nutnost vlastnit ŘP sk. B
- Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
- Řádnou docházku
- Řádnou komunikaci
- Spolehlivost a samostatnost
- Aktivní přístup k práci, pracovitost
- Možnost záloh
Zaměstnanecké výhody:
- Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
- Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
- Nástup do kmene firmy
- Stravenkový paušál
První kontakt emailem nebo telefonicky nutné!

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ITLC s.r.o.

ITLC s.r.o.
Bánskobystrická 114
Liberec
46008
IČO: 7878974
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha vysokozdvižných vozíků a jiných vozíků a skladníci - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

ITLC s.r.o.
Bánskobystrická 114 114
Liberec