Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu, Kněžice

Výroba a provoz / Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

Společnost Miroslav Mikulčík

Místo pracoviště Brodce 48, Kněžice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu (Brodce 48, Kněžice)

Náplň práce:
- obsluha zařízení na úpravu kabelů, zařízení na úpravu kovového šrotu, měření analýzy spektrometrem
Průkaz na VZV výhodou.
Nabízíme:
- podnikové stravování, zajištěné ubytování, příspěvek na dopravu
Pracovní doba 7.30 - 16,00 hod.
První kontakt osobně: Brodce 48, Po - So: 8.00 - 16.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky - Po - So: 8.00 - 16.00 hodin.

Požadavky

  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Miroslav Mikulčík

Miroslav Mikulčík
Brodce 48
Kněžice
67529
IČO: 68752164
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu

Brodce 48 48
Kněžice