Obsluha zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Troubky

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Obsluha zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost RenoFarma Troubky, a.s.

Místo pracoviště Roketská 786, Troubky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Roketská 786, Troubky)

Nástup možný IHNED. Přes hlavní sezónu je nutné počítat také s prací o víkendech a svátcích,

Náplň práce:
práce převážně v rostlinné výrobě, řízení a obsluha zemědělských strojů a práce s moderními technologiemi (GPS, autopilot), polní práce, drobná údržba zemědělských strojů

Požadujeme:
výhodou - oprávnění pro obsluhu nakladače, VZV, sklízecích mlátiček; samostatnost a zodpovědnost, chuť do práce, výhodou - práce na obdobné pozici

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (07,00 - 16,00hod.) na čísle 604 370 675 - pan Ferdinand Večeřa

Informace o společnosti RenoFarma Troubky, a.s.

RenoFarma Troubky, a.s.
Roketská 786
Troubky
75102
IČO: 25357972
aktualizováno před více než 2 roky