Oční optik / optička - odborní pracovníci v oblasti oční optiky, Hradec Králové

Zdravotnictví / Oční optik / optička - odborní pracovníci v oblasti oční optiky

Společnost DOUBRAVA OPTIKA s.r.o.

Místo pracoviště Víta Nejedlého 1063, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Oční optik / optička - odborní pracovníci v oblasti oční optiky (Víta Nejedlého 1063, Hradec Králové)

OČNÍ OPTIK / OPTIČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: poradenství zákazníkům při výběru brýlí a dalších optických pomůcek, zábrusy a drobné opravy brýlí,výběr a objednávání nových obrub, komunikace s dodavateli.
- Požadujeme: komunikativnost,vstřícnost,spolehlivost, příjemné a milé vystupování
- Nabízíme: stravenky, bonusy, prémie
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba Doubrava Michal, telefon 775 873 541, e-mail:

Informace o společnosti DOUBRAVA OPTIKA s.r.o.

DOUBRAVA OPTIKA s.r.o.
Víta Nejedlého 1063
Hradec Králové
50003
IČO: 4156153
aktualizováno před téměř 3 roky