Odběrová sestra/bratr - praktické sestry, Olomouc

Zdravotnictví / Odběrová sestra/bratr - praktické sestry

Společnost Laboratoře Mikrochem a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Nezvalova 984, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Odběrová sestra/bratr - praktické sestry (Nezvalova 984, Olomouc)

Kontakt možný POUZE telefonicky Po - Pá od 8:00 do 12:00 nebo e-mailem.
Vhodné i pro OZZ.

Náplň práce: Pracoviště Olomouc hledá zdravotní sestru/bratra do odběrové místnosti a na příjem materiálu. Jedná se o ranní pracovní směnu na celý nebo i částečný úvazek, zástup při dlouhodobé pracovní neschopnosti stávajícího pracovníka. Vhodné i pro starobní důchodce. Požadujeme SŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra. Nabízíme práci ve stabilním zázemí, přátelský kolektiv, platové podmínky dle mzdového předpisu, příspěvek na stravování. Životopisy zasílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Laboratoře Mikrochem a.s.

Laboratoře Mikrochem a.s.
Nezvalova 984
Olomouc
77900
IČO: 60777907
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Olomouc v oboru Zdravotnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese Olomouc v oboru Zdravotnictví