Odborná asistentka/odborný asistent - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Plzeň

Administrativa / Odborná asistentka/odborný asistent - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost FORMANDL GROUP s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Domažlická 1010, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 24 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborná asistentka/odborný asistent - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Domažlická 1010, Plzeň)

Životopisy, prosíme, posílat na e-mail:
Vybrané uchazeče pozveme na pohovor.
Náplň práce: evidence, organizace a administrativa spojená s přípravou a realizací stavebních zakázek, nákup a evidence materiálu, koordinace dodávek, sledování a vyhodnocování rentability zakázek,
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, služební telefon, notebook a vozidlo s možností soukromého využití

Informace o společnosti FORMANDL GROUP s.r.o.

FORMANDL GROUP s.r.o.
Domažlická 1010
Plzeň
31800
IČO: 11695021
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Odborná asistentka/odborný asistent - ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace