Odborná lektorka / odborný lektor - lektoři dalšího vzdělávání, Pelhřimov

Výchova a vzdělávání / Odborná lektorka / odborný lektor - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště U Prostředního mlýna 128, Pelhřimov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 500 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborná lektorka / odborný lektor - lektoři dalšího vzdělávání (U Prostředního mlýna 128, Pelhřimov)

Požadujeme: dobrá znalost českého jazyka a matematiky, znalosti na úrovni SŠ vzdělání, prokazatelné pracovní výsledky (praxe, brigády, předchozí zaměstnání). Pedagogické vzdělání není podmínkou, se získáním potřebných specifických znalostí v této oblasti pomůžeme.
Náplň práce: doučování dětí - čtení, psaní, český jazyk, matematika, vedení administrativy.
Výuka v odpoledních hodinách od 12:00 do 19:00 hod.
Nabízíme: odměna 150,-Kč/h až 270,-Kč/h v závislosti na kompetencích a zodpovědnosti.
Více informací: www.basic.cz/studijni-centrum/kariera
V příloze zasílejte životopis a motivační dopis.

Informace o společnosti Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s.

Studijní centrum BASIC - Pelhřimov, o.p.s.
U Prostředního mlýna 128
Pelhřimov
39301
IČO: 28088841
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Odborná lektorka / odborný lektor - lektoři dalšího vzdělávání

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
U Prostředního mlýna 128 128
Pelhřimov