Odborný/á pracovník/ce sš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství), Milín

Věda a výzkum / Odborný/á pracovník/ce sš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)

Společnost Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Místo pracoviště 71, Milín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/á pracovník/ce sš - technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství) ( 71, Milín)

Pozice: odborný/á pracovník/ce SŠ
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání přírodovědeckého nebo technického zaměření
- praxe v oblasti radiační ochrany výhodou
- znalost výpočetní techniky (MS Office)
- komunikativní znalost anglického jazyka
- morální bezúhonnost, spolehlivost. zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, ŘP sk. B
Náplň práce: jedná se o pracovní poměr na pracovišti Odboru jaderné ochrany. Hlavní pracovní činnost je zaměřena na laboratorní a terénní měření radiačních veličin, samostatné zpracování výsledků a činnosti v oblasti výzkumných aktivit SÚJCHBO, v.v.i.
Zaměstnanecké výhody: kurz angličtiny na pracovišti, 5 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace, kulturní akce), možnost dalšího vzdělávání
Nástup: možný ihned. Mzda: 20 800,- Kč
Kontakt: Turková Š., tel.: 318 600 249, e-mail:
První kontakt telefonicky (v pracovní dny od 6:40-15:10 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i., Kamenná č.p. 71, 262 31 Milín

Požadavky

  • Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)

Informace o společnosti Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.

Státní ústav jaderné,chemické a biologické ochrany, v.v.i.
71
Milín

IČO: 70565813
aktualizováno před více než 2 roky