Odborný pracovník apz (aktivní politiky zaměstnanosti) - odborní pracovníci trhu práce, Jablonec nad Nisou

Služby, Administrativa / Odborný pracovník apz (aktivní politiky zaměstnanosti) - odborní pracovníci trhu práce

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Emilie Floriánové 1004, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 280 - 37 170 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník apz (aktivní politiky zaměstnanosti) - odborní pracovníci trhu práce (Emilie Floriánové 1004, Jablonec nad Nisou)

Hlavní náplň činnosti:
- příjem a zpracování žádostí o příspěvky na nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti
- zpracování dohod a vyúčtování příspěvků
- poskytování poradenství zaměstnavatelům, aktivní spolupráce se zaměstnavateli
- spolupráce při veřejnosprávní kontrole
- spolupráce v agendách trhu práce - zahraniční zaměstnanost, volná pracovní místa, regionální mobilita
- archivace dokumentů, zajištění publicity

Kvalifikační a další požadavky:
- minimálně vzdělání bakalářské
- velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office
- dobrá znalost českého jazyka
- výborné komunikační schopnosti
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost a iniciativa
- svéprávnost a občanská bezúhonnost
- státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou, případně jinou omluvenou nepřítomnost státní zaměstnankyně) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené - 5 dní indispozičního volna (sick days) - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - příspěvek zaměstnavatele na stravování - příspěvky z FKSP- odměny k životním a pracovním výročím

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 31. března 2024 na e-mailovou adresu
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Emilie Floriánové 1004
Jablonec nad Nisou
46601
IČO: 72496991
aktualizováno před asi měsícem