Odborný pracovník apz / odborná pracovnice apz - všeobecní administrativní pracovníci, Tachov

Administrativa / Odborný pracovník apz / odborná pracovnice apz - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště tř. Míru 1633, Tachov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 21 260 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník apz / odborná pracovnice apz - všeobecní administrativní pracovníci (tř. Míru 1633, Tachov)

Hlavní náplň činnosti:

- úkony ve správním řízení, včetně dílčích částí správního řízení podle běžných postupů (např. opatřování podkladů pro vydání rozhodnutí, jejich ověřování a došetřování, kontrola a oprava zřejmých nesprávností v rozhodnutí, vyjádření, osvědčení nebo sdělení, sepisování protokolu o ústním jednání a ústním podání, jakož i o jiných úkonech ve styku s účastníky správního řízení, vyřizování stížností a oprav). Posuzování podkladů pro správní řízení a provádění důkazů potřebných ke zjištění stavu věci.
- Zajišťování komplexní agendy při uplatňování nástrojů a opatření aktivní politiky zaměstnanosti a komplexní agendy zahraniční zaměstnanosti.
- vedení spisů a aktualizace dat
- provádění odborné poradenské a konzultační činnosti související s agendami vykonávanými oddělením trhu práce.
- spolupráce na monitorování evidence volných pracovních míst nahlášených úřadu práce zaměstnavateli, jejich průběžné aktualizaci a aktualizaci údajů o zaměstnavatelích.
- monitorování situace na trhu práce v okrese Tachov
- Spolupráce se správními úřady, územními samosprávnými celky, orgány sociálního zabezpečení, orgány pomoci v hmotné nouzi, orgány státní zdravotní správy, zaměstnavateli a dalšími subjekty podle zvláštních právních předpisů při realizaci opatření souvisejících s rozvojem trhu práce a se zaměstnaností; vyřizování žádostí, stížností a dalších písemností a podání spojené s vykonávanými agendami, poskytování součinnosti oprávněným orgánům veřejné správy, soudům a orgánům činným v trestním řízení.

Kvalifikační a další požadavky:
- Minimálně vyšší odborné vzdělání nebo bakalářský studijní program
- Výborná uživatelská znalost práce s PC, zejména MS Word a MS Excel
- Komunikační dovednosti, organizační schopnosti
- Samostatnost, pečlivost, důslednost
- Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Praxe v oblasti státní správy výhodou
- Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) výhodou
Pracovní podmínky:

- platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 10. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup: únor 2022
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- Stravenky v hodnotě 90 Kč
- Příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- Odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 30. prosince 2021 na e-mailovou adresu:
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Do výběrového řízení vyhlášeného na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, přiložte prosím:
" motivační dopis
" strukturovaný životopis
" kopii dokladu o dosaženém vzdělání.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
tř. Míru 1633
Tachov
34701
IČO: 72496991
aktualizováno před více než 2 roky