Odborný pracovník - hydrologové, Karlovy Vary

Věda a výzkum, Výroba a provoz / Odborný pracovník - hydrologové

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Místo pracoviště Závodní 360, Karlovy Vary
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 22 900 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný pracovník - hydrologové (Závodní 360, Karlovy Vary)

Kontakt: Kuchyňová Kateřina, tel.: 603 159 783, e-mail:
Náplň práce
Zajištění kontrolní činnosti v rámci zákona č. 164/2001 Sb. (lázeňský zákon) a vyhlášek č. 423/2001 Sb. (vyhláška o zdrojích a lázních) a č. 275/2004 Sb. (vyhláška o požadavcích na balené vody a jejich úpravy)
Kontrola kvality a stability užívaných zdrojů, odběry minerálních vod, zřídelních plynů a peloidů v rámci celé České republiky, šetření pro potřeby sledování kvality lázeňských procedur
Samostatná práce s laboratorním informačním systémem
Požadujeme
Vysokoškolské vzdělání chemického nebo přírodovědeckého směru, znalosti z oblasti hydrogeologie vítány
Praxe v chemické laboratoři
Dobrá znalost práce na PC
Organizační schopnosti, odpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita
Fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme
Plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Závodní 360
Karlovy Vary
36006
IČO: 71009361
aktualizováno před téměř 4 roky